Idejas, kā interesanti uzdāvināt naudu

Ejot uz kāzām, dzimšanas dienas svinībām, vārda dienas ballīti, izlaiduma balli un citiem svinīgiem pasākumiem, cilvēkiem rodas jautājums: “Ko dāvināt?” Reizēm tas rada sarežģījumus, jo ir grūti izdomāt kaut ko oriģinālu un nebijušu.

Visbiežāk, dodoties uz grandiozām svinībām, cilvēki izvēlas dāvināt naudu, jo tādējādi cilvēkam tiek dota iespēja pašam iegādāties to, ko viņš patiesi vēlas, toties tad var rasties jautājums: “Kā uzdāvināt naudu interesanti, oriģināli un radoši?” Lai Jums nebūtu jāsastopas ar šo jautājumu, tad varam piedāvāt vairākas interesantas idejas, kā iesaiņot un uzdāvināt naudu.

Kā vienu veidu gribētu minēt naudas lietussargu (angļu: money umbrella), kurā ir iestarpinātas naudas banknotes un monētas.

Ejot uz jubileju labam draugam, tad veids, kā uzdāvināt naudu, ir pavisam vienkāršs. Viss, kas Tev būs vajadzīgs, ir cigarešu paciņa un naudas banknotes. Ja tavs draugs ir nepīpētājs, tad cigarešu paciņa būs vajadzīga tukša, jo katras cigaretes vietā varēsi ielikt sarullētu banknoti. Svarīgi ir atcerēties, ka visām šīm banknotēm nav jābūt īstām – pa vidu īstajām (neviltotajām) banknotēm vari salikt viltotās banknotes (kaut vai izdrukātas ar datora un printera palīdzību mājas apstākļos). Sākumā tavs draugs noteikti būs pārsteigts, ieraugot, ka Tu viņam dāvini cigaretes. Tomēr, ja tavs draugs smēķē, tad droši vari atstāt paciņā kādu cigareti, un tikai dažu cigarešu vietā salikt sarullētas banknotes.

Domāju, ka ikviens no mums kaut reizi ir dzirdējis tādus vārdus kā naudas koks. Naudas koks ir labs veids, kā uzdāvināt naudu. Viss, kas tev būs vajadzīgs ir dzīvs augs (vēlams, podiņā) un nauda. Šeit derēs gan monētas, gan banknotes. Banknotes pie šī auga vari piestiprināt ar mazo (dekoratīvo) knaģu palīdzību, savukārt monētas (pa vienai) vari sasaiņot nelielos dāvanu maisiņos  un piekarināt pie koka (auga) ar krāsainām lentēm.

Viens no interesantajiem veidiem, kā uzdāvināt naudu, ir sasaldēt to. Ietin naudu pārtikas plēvē tā, lai tai netiek klāt ūdens (ja esi nolēmis dāvināt naudu banknotēs, tad jābūt īpaši piesardzīgam, lai tās nesaslapinātos; ja esi nolēmis dāvināt naudu monētās, tad tik ļoti liela piesardzība nav jāievēro, jo nekas tāds nenotiks, ja monētām tiks klāt ūdens). Pēc tam ietīto naudu ieliec traukā, kurā ir ūdens, un ar visu trauku ievieto to saldētavā. Būs interesanti paskatīties, kā dāvanas saņēmējs mēģinās tikt pie dāvanas, kas atradīsies sasaldētā ledus gabala iekšienē.

Vēl viena interesanta ideja, kā pasniegt naudu, ir ievietot naudas banknotes tukšā vīna pudelē (derēs arī cita alkoholiskā dzēriena pudele), uz kuras uzlīmē etiķeti ar mīļiem un iepriecinošiem novēlējumiem.

Toties, ja tev nav laika plānot un veidot interesanto naudas dāvanu, tad visātrākais un visvienkāršākais veids, kā to uzdāvināt, ir ielikt to dāvanu aploksnē. Kā jau zināms, arī dāvanu aploksnes mūsdienās ir ļoti krāšņas un dažādas, un tās var nopirkt gandrīz jebkurā veikalā. Atliek tikai izvēlēties sev vēlamo dizainu, atkarībā no vēlmēm un gaumes izjūtas.

Šīs ir tikai dažas idejas, kā uzdāvināt naudu. Cerams, ka kāda no tām noderēs. Svarīgi ir piebilst, ka nevajadzētu pārcensties ar dāvanu oriģinalitāti un radošumu, t.i., lai dāvanas saņēmējs vispār varētu naudu atrast un lai tā pēc atrašanas būtu izmantojama.

Toties, ja Tava finansiālā situācija nav tik stabila, tad varbūt ir vērts padomāt par citām interesantām dāvanām, kuras izmaksās varbūt daudz mazāk, bet būs dāvinātas no visas sirds.