Neaizmirstami izbraucieni brīvdienās ar jahtām, kuģīšiem, laivām

Vēlies relaksēties un pavadīt jauku dienu ar mīļajiem, bet nezini, kurp doties? Par to vairs nav jāuztraucas, jo mūsdienās ir daudz kompāniju (firmu), kuras piedāvā neaizmirstamus braucienus ar jahtām, kuģīšiem vai laivām.

Uzņēmums SIA “Riga Events”, kas atrodas Rīgā, jau 7 gadus nodarbojas ar ūdens tūrismu. “Riga Events” pieder kuģis “Mecklenburg”, kurš savu vēsturi uzsācis Lietuvā, precīzāk, Klaipēdā, un no 2011. gada kuģis atrodas Rīgā un veic braucienus pa Daugavu.

Kuģis “Mecklenburg” atrodas pretī Prezidenta pilij (vienā no romantiskākajām vietām Vecrīgā). Ikviens kuģa pasažieris var nobaudīt maltīti kādā no diviem kuģa restorāniem, iemalkot kādu gardu alkoholisko kokteili bārā un relaksēties terasē uz augšējā klāja.

“Riga Events” piedāvā iespēju uz sava kuģa svinēt visdažādākos pasākumus – izlaidumus, dzimšanas dienas, pat kāzas, seminārus u.c. pasākumus, svētkus.

Uzņēmums SIA “Hercog” atrodas Mērsragā, un saviem apmeklētājiem piedāvā nelielus kruīza braucienus ar jahtu “Palsa” uz dažādām vietām – uz Sāremā, uz Roņu salu, uz Gotlandes salu, uz Kolkas bāku vai pa Rīgas jūras līci. Uzņēmuma īpašnieks ir Lauris Karlsons.

Pirms dodies braucienā ar šo jahtu, apdomā savas finanses, jo, piemēram, vienas dienas brauciens no Mērsraga uz Roņu salu un atpakaļ vienai personai maksā 60 eiro, bērniem līdz 12 gadu vecumam – 30 eiro, bet tas ir to vērts maksāt. Atceries, ka vienmēr pastāv iespēja ātri un ērti aizņemties kādu no ātrajiem kredītiem.

Ja tu plāno braucienu ar jahtu “Palsa”, tad rezervē laiku un datumu, kad dosies izbraucienā, jau laicīgi!

Ja vēlies pavadīt jauku dienu kopā ar mīļajiem, tad kuģītis “Didzis” ir domāts priekš jums, jo tas spēj uzņemt kompāniju, kurā ir līdz 15 cilvēkiem, ieskaitot bērnus. Kuģītis atrodas Rīgā, Pilsētas jahtklubā, Andrejostas ielā 6 (netālu no peintbola, kurš atrodas Andrejostas ielā 8b). Kuģa kapteinis – Didzis.

Kuģītis ir aprīkots ar galdu, ar kajīti, kurā ir divas guļvietas, tualeti un mazu virtuvi ar aizborta un dzeramo ūdeni.

Ikviens, kas dodas braucienā ar šo kuģīti, var ņemt līdzi savas uzkodas un dzērienus, toties var atstāt to (uzkodu, ēdiena pagatavošanu) arī kuģa apkalpošanas ziņā, iepriekš vienojoties par ēdienkarti.

Ar kuģīti “Didzi” jūs varēsiet doties atpūtas un arī izklaides braucienos pa Lielupi, Buļļupi, Daugavu, Ķīšezeru, Baltezeru un pa Baltijas jūru līdz pat Jūrmalai. Šis kuģītis ir lielisks variants, kur svinēt dzimšanas dienu nelielā kompānijā, vecmeitu un vecpuišu ballītes, dažādus korporatīvos pasākumus u.c.

Kuģīša “Didzis” uzturēšanas izmaksas ir sadalītas pa stundām.

Ja vēlies doties ceļojumā ar laivām, tad laivu noma “Mežmalas laivas” būs domāta tieši priekš jums. “Mežmalas laivas” atrodas Pļaviņu novadā, Klintaines pagastā.

Laivu noma piedāvā saviem apmeklētājiem doties vienu vai vairāku dienu atpūtas maršrutos pa Aivieksti, Mēmeli un Ogri, Daugavu, Gauju, kā arī Salacu, nodrošinot visa ekipējuma piegādi – vestes, ķiveres, apģērbu, kā arī, protams, laivas (kanoe, smailes, SOTi, piepūšamās laivas, atpūtas un pārgājienu kajaki) un airus. Nekavējies, dodies braucienā! Tas būs interesants piedzīvojums tev un taviem draugiem!

Iepriekš aprakstītā laivu noma piedāvā arī braucienus ar vikinga kuģi “Lāčplēsis” un vikinga kuģi “Nameisis”.

Minimālais braucēju skaits, lai vikingu liellaivas varētu kursēt, ir trīs.

Vikingu liellaiva “Nameisis” dodas braucienos pa Daugavu.  Šī liellaiva ir 12 metrus gara un 2,5 metrus plata. “Nameisis” var uzņemt līdz pat 19 pasažieriem. Arī liellaiva “Lāčplēsis” dodas braucienos pa Daugavu, bet šī liellaiva ir nedaudz lielāka, jo tā var uzņemt līdz pat 24 cilvēkiem.

Vikingu liellaivas iepriekš pieņem arī rezervācijas.