Vietas, kur vislabāk relaksēties

Ne vienmēr cilvēki savu dzimšanas dienu, citus svētkus vai vienkāršu nedēļas nogali izvēlas pavadīt savā piemājas dārzā, viesu namā, dzīvoklī, kādā muižā u.c. Ir reizes, kad cilvēki labprāt dodas relaksēties uz SPA vai skaistumkopšanas saloniem, jo arī tā var pavadīt jauki un patīkami savu īpašo dienu, piemēram, dzimšanas dienu.

SPA viesnīca “Port Hotel” savus apmeklētājus gaida “Kazenēs”, Ādažu novadā, Rīgas rajonā. Viesnīcas pagrabstāvā (kuģa rūmē) atrodas moderns atpūtas komplekss “Lagūna”, kurā ir pieejams baseins, tvaika pirts, sauna un džakuzi. Tvaika pirtī ikviens sastapsies ar veselībai noderīgo un aromātisko inhalācijas terapiju. Šis atpūtas komplekss ir īpašs ar to, ka viņu var noīrēt, lai sarīkotu svinības gan draugu, gan ģimenes, gan darba kolēģu lokā.

Ikvienam ir iespēja, kas apmeklē atpūtas kompleksu “Lagūna”, izbaudīt arī sāls pīlingu ķermenim.

“Port Hotel” savus apmeklētājus aicina arī apmeklēt ūdens aerobiku, tādā veidā izbaudot ūdens dziedniecisko spēku. Nodarbības notiek pirmdienu un trešdienu vakaros.

SPA viesnīca “Port Hotel” piedāvā arī relaksējošu klasisko muguras masāžu, kas ilgst 40 minūtes.

Muiža, viesnīca “Annas Hotel” saviem apmeklētājiem piedāvā dažādas SPA vannas un procedūras. Vannas, masāžas un citas patīkamas procedūras – viss, kas nepieciešams, lai patiesi gūtu labsajūtu un relaksāciju.

“Annas Hotel” atrodas Amatas novadā, Zaubes pagastā.

Viesnīcā “Amber Sea Hotel & SPA” ir pieejams plašs klāsts ar visdažādākajām SPA procedūrām – burvju masāžas, taizemiešu ārstnieciskā masāža, dažādi masāžu rituāli (jūtu harmonija u.c.), peldes u.c.

Ikvienam SPA apmeklētājam ir iespēja baudīt ūdens stihiju Akvaklubā, kurā ir pieejama tvaiku pirts, sauna, atpūtas zona, vasaras terase un baseins ar kaskādi, geizeru. Vēl patīkamāka atpūta tiks sniegta, ja malkosiet kādu no aromātiskajām tējām.

Diemžēl Akvakluba apmeklējums ir paredzēts tikai viesnīcas viesiem.

“Amber Sea Hotel & SPA” atrodas Jūrmalā, Dzintaru prospektā 68.

Viesnīca “Riga Islande Hotel” savus apmeklētājus gaida Rīgā, Ķīpsalas ielā 2.

“Riga Islande Hotel” atpūtas zonā (SPA zonā) ietilpst sauna ar skatu uz Rīgas panorāmu, tvaika pirts, auksta ūdens vanna un silta burbuļvanna. Atpūtas zona, sauna un tvaiku pirts viesnīcas viesiem ir pieejamas bez maksas.

Viesnīcas viesiem ir atvērta arī trenažieru zāle, kura ir aprīkota ar profesionāliem Life Fitness spēka un kardio trenažieriem. Trenažieru zāle ir pieejama bez maksas.

Ja vēlies parūpēties par savām pēdām vai rokām, tad manikīra un pedikīra centrs “Passo” ir domāts tev. Šis salons lepojas ar savu mūsdienīgo aprīkojumu un meistaru profesionālo attieksmi pret savu darbu.

Lai veiktu pilnīgi relaksāciju, veicot pedikīru, centrs “Passo” ir izstrādājis īpašas programmas gan sievietēm, gan vīriešiem. “Passo” ir pieejami visdažādākie manikīri, piemēram, klasiskais manikīrs, karstais manikīrs, japāņu manikīrs un SPA terapija, Eiropas manikīrs u.c. “Passo” nodarbojas arī ar pēdu, plaukstu un nagu problēmu risināšanu – naga plātnes estētiku un korekciju, biezu nagu apstrādi, zemnaga varžacīm, ieaugušajiem nagiem, ar plaisām uz pēdām, naga plātnes protezēšanu u.c.

Svarīgi ir piebilst, ka dāvanu karte šajā manikīra un pedikīra centrā, varētu būt lieliska dāvana savai draudzenei.

Ikviena sieviete būs priecīga par iespēju apmeklēt skaistumkopšanas salonu. Kā vienu skaistumkopšanas salonu var minēt “Brīvdienas Parīzē”, kas sniedz visdažādākos pakalpojumus – friziera pakalpojumus, manikīra pakalpojumus, kosmetologa pakalpojumus, kā arī piedāvā iespēju sauļoties solārijā.

“Brīvdienas Parīzē” atrodas Rīgā, Ēveles ielā 10 – 12, un šī salona darba laiks ir sekojošs: darbdienās no plkst. 9:00 līdz 19:00; darbdienu vēlos vakaros un sestdienās pēc iepriekšēja pieraksta, toties svētdienās salons ir slēgts.