Viss, kas vajadzīgs labai bērnu ballītei

Uz jautājumu “kuri visvairāk gaida savu dzimšanas dienas atnākšanu?” droši vien, ka lielākais vairums atbildētu, ka bērni. Bērni priecājas par to, ka viņi kļūst vecāki, un bērniem ir ļoti liela nozīme, vai viņi ir 5 vai 6 gadus veci, toties pieaugušajiem viss ir pretēji – viņi nemaz nepriecājas par to, ka kļūst vecāki.

Iepriekš tika noskaidrots, ka bērni visvairāk gaida savu dzimšanas dienu, un tāpēc ir ļoti svarīgi parūpēties, lai bērna dzimšanas dienas ballīte būtu izdevusies, tāpēc turpmākajā rakstā tiks aprakstītas vairākas idejas pasākuma rīkošanai.

Ja esat nolēmuši svinēt bērna dzimšanas dienas ballīti savā piemājas dārzā, tad varbūt ir vērts piedomāt pie ballītes vadītāja, kurš organizēs visādas spēles un citas aktivitātes visas ballēšanās laikā. Svarīgi būtu izvēlēties tādu vadītāju, kas ļoti patiks bērnam – šajā gadījumā tie varētu būt multfilmu vai pasaku varoņi, piemēram, Vinnijs Pūks un viņa draugi, Pepija Garzeķe, Mikimauss u.c. Mūsdienās ir diezgan daudz cilvēku, kuri ir zinoši, kuri mīl bērnus un kuri ir gatavi novadīt bērnu ballīti par atbilstošu samaksu izvēlētajā tērpā.

Ja esat nolēmuši, ka ballītes vadītāju var aizvietot kāds no jūsu ģimenes locekļiem vai citiem radiniekiem, tad svarīgi ir zināt, ka nevajadzētu pārlieku aizrauties ar spēlēm un dažādiem uzdevumiem, jo bērniem ir vajadzīgs arī brīvais laiks, kurā viņi var kārtīgi iztrakoties bez noteikumiem.

Mūsdienās ikvienam ir iespēja nomāt kādu no piepūšamajām atrakcijām. Kā zināms, piepūšamo atrakciju veidi un lielumi ir dažādi.

Svarīgi ir piebilst, ka var iznomāt arī visdažādākos karuseļus, kuri padarīs bērnu ballīti daudz aizraujošāku un nebijušu, toties karuseļu noma, salīdzinot ar piepūšamo atrakciju nomu, ir daudz dārgāka.

Ja nevēlaties bērnu ballīti rīkot savā mājā vai piemājas dārzā, tad ļoti labs risinājums varētu būt rotaļu istabas (bumbiņistabas), kuras atrodas gan lielās, gan mazās Latvijas pilsētās. Rotaļu istabas sniedz ne tikai prieku un patīkamas emocijas bērniem, bet arī jauku atpūtu vecākiem un citiem pieaugušajiem.

Liela nozīme ir jāpievērš ēdienam bērnu ballītes laikā. Noteikti ir jāpagatavo vairāku veidu ēdieni, jo bērni mūsdienās ir diezgan izvēlīgi, un lai mājās visi varētu doties ar pilniem un apmierinātiem vēderiem. Nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst par torti ar svecītēm, jo torte ir viena no dzimšanas dienas sastāvdaļām. Kas gan tā ir par bērna dzimšanas dienas ballīti, ja tajā nav tortes un svecīšu!?!

Jāpiedomā ir arī pie trauku izvēles, piemēram, ja jūs esat izvēlējušies kā pasākuma vadītāju Vinniju Pūku, tad būtu jauki, ja trauki būtu ar Vinnija Pūka uzdruku.

Arī dzērieniem un to glāzēm ir liela loma – būtu vēlams izvēlēties interesantas glāzes (krūzes), kuras ikvienā acumirklī piesaista bērnus; kā piemēru šeit var nosaukt glāzes ar cukurotām malām un kokteiļsalmiņus.

Ir jāatceras, ka bērniem patīk viss krāšņais, tāpēc būtu vēlams telpu, dārzu vai citu vietu, kurs norisināsies ballīte, izdekorēt ar krāsainiem baloniem, dažādām virtenēm un citām interesantām dekorācijām.

Kad esat izplānojuši, kāda būs ballīte, tad ir jāizsūta ielūgumi, jo tad jūs par ballīti varēsiet pateikt visu – tā būs ārā vai iekštelpās, kāds apģērbs ir piemērots, ballītes laiku (sākuma un beigu laiku) u.c.

Var likties, ka ballītes plānošana ir pavisam vienkāršs process, bet tā nemaz nav, jo ir samērā daudz lietas, kurām ir jāpievērš uzmanība un jāvelta savs laiks.